Unde să vizionezi Valencia – Mallorca: programul și canalul TV al meciului LaLiga EA Sports

Valencia și Malorca se înfruntă sâmbătă , 30 martie, de la ora 18.30, pe stadionul Mestalla, în meciul corespunzător zilei 30 de LaLiga EA Sports

Valencia vine la eveniment după înfrângerea de la La Cermica și o pauză care i-a permis lui Baraja să-și recapete puterea la unii jucători și ca moralul trupelor să se ridice odată cu calificările la Campionatul European de la Mamardashvili și Yaremchuk și victoria sub. 21 împotriva Belgiei

La rândul său, Mallorca ajunge cu îndoieli cu privire la ce va face bascul Aguirre cu meciul. Fie că se va roti cât mai mult în așteptarea finalei Cupei împotriva lui Athletic sau, dimpotrivă, va dori să-și dea ritmul titularilor după pauza naționalei.

La ce oră este Valencia – Mallorca din LaLiga EA Sports

Meciul dintre Valencia și Mallorca din LaLiga EA Sports se va disputa sâmbătă, 30 martie, de la ora 18:30.

Unde să urmăriți Valencia – Mallorca de la LaLiga EA Sports la televizor și online

Meciul dintre Valencia și Mallorca din LaLiga EA Sports poate fi urmărit în direct la televiziune prin GolTV . Puteti urmari meciul si prin relatarea Radio MARCA si cu comentarii live de la MARCA.com . De două ore înainte, previzualizarea și unsprezecelea continuă. După meci, puteți citi cronica, declarațiile protagoniștilor și puteți vedea rezumatul cu cele mai bune jocuri și goluri.